docházkové terminály a systémy

Chcete si být stoprocentně jisti, že Vaši zaměstnanci chodí do práce včas a pravidelně? Pak si rozhodně do své firmy pořiďte docházkový systém, který tuto nelehkou úlohu zvládne za Vás. Díky tomuto elektronickému systému můžete spolehlivě monitorovat docházku svých zaměstnanců bez možnosti jakýchkoliv pochyb.

Každý zaměstnanec se identifikuje pomocí otisku prstů, klíčenkou nebo čipovou kartou. Pokud zaměstnanec čip zapomene, je možná identifikace také pomocí číselného kódu. U vstupních dveří je umístěn docházkový terminál, který zaznamená příchod do práce.

Při odchodu může zaměstnanec nastavit, zda jde na přestávku, oběd, k lékaři a podobně. Tím můžete sledovat, zda zaměstnanec není na obědě příliš dlouho. Získáte také přesný seznam jednotlivých přesčasů a každý zaměstnanec pak dostane zaplaceno přesně to co odpracoval.

Jaké jsou výhody docházkového systému?

Výstupy z docházkového systému pak slouží jako podklady pro mzdové oddělení. Elektronické zpracování dat eliminuje chybu při manuálním zpracování dat a také snižuje nároky na zaměstnance mzdového oddělení. Docházkový systém poskytuje přehled o všech zaměstnancích v práci, okamžitě vidíte kdo je na pracovišti v případě potřeby evakuace.

Přesně řešení pro Vás na míru!

Navrhneme Vám řešení, které Vám bude zcela vyhovovat. Docházkový systém od nás Vás rozhodně nezklame a bude Vám skvělým pomocníkem. Zajistíme Vám samozřejmě i montáž a následný servis. Myslete na své bezpečí a začněte jednat ještě dnes. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Jsme ALARMO!

Jsme Alarmo.cz firma, která provádí zabezpečení rodinných domů, zabezpečení firemních objektů, zabezpečení skladů nebo obchodů a restaurací.

Provádíme účinné zabezpečení domů, bytů, kanceláří, chat nebo obchodů, či firemních objektů. Zabezpečení kamerovým CCTV systémem, v kombinaci s GSM alarmem Vás ochrání před nezvanými hosty. Moderní IP kamery můžete sledovat na svých chytrých zařízeních kdekoliv na cestě. Elektronické zabezpečení domu profesionálním alarmem a kamerovým systémem můžete také doplnit detektorem kouře nebo plynu. Nabízíme kvalitní zabezpečovací systémy nejen pro Váš domov, ale i pro Vaši firmu nebo obchod. Nabízíme také prodej IP kamer, poplašných systémů, alarmů, kouřových čidel, GSM alarmů, přístupových systémů, systémů Jablotron 100, docházkových systémů. Naše služby zahrnují také odbornou montáž a servis včetně pravidelných revizí.

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

jak nás hodnotí klienti?

Profesionální přístup, poradili a doporučili mi nejlepší řešení. Vše hotovo precizně a v termínu ...

Lukáš Novák

Děkuji za Vaše služby a zodpovědný přístup Vašeho technika ...

Jiří Nečas

Je radost s Vámi spolupracovat. Syn staví rodinný dům, určitě se na Vás obrátíme s dalším alarmem a kamerovým systémem ...

Radek Pohnán

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 ...

Ivan Šoulák

S firmou Alarmo jsem nadmíru spokojená, zabezpečili mi celý dům ...

Adéla Pokorná

Je to perfektní firma a služby co dělají. Výborně mi zabezpečili horskou chatu ...

Tereza Málková

Skvělý, osobitý a rychlý přístup ...

Pavel Cikánek

Skvěle zabezpečená garáž, teď se nemusím bát o své auto ...

Jan Zahradník

Moc děkuji firmě Alarmo, s průběhem práce i s finálním produktem jsem velmi spokojen ...

Pavel Charvát

58

zabezpečených objektů

56

spokojených zákazníků

100%

spokojenost

certifikovaný partner JABLOTRON zařízení