elektronická požární signalizace (EPS)

Je požárně bezpečnostní zařízení, které zajišťuje pomocí detektorů a hlásičů včasnou signalizaci požáru. Systémy EPS tvoří důležitou součást systémů protipožární ochrany objektů a budov. Signály z detektorů a hlásičů požáru jsou přijímány ústřednou EPS. Dnešní moderní ústředny EPS již nevyžadují stálou obsluhu, která v případě požáru přivolá požární ochrany. Tyto ústředny jsou schopny během požáru včas přivolat požární ochrany a Vás informovat o stavu Vašeho majetku. Jsou schopny ovládat různé připojené zařízení, např. klapky vzduchotechniky apod.

Proč elektronickou požární signalizaci?

Požární systémy mohou zajistit včasný zásah! Přitom stačí tak málo!

Pokud požár propukne, jedná se ve většině případů o katastrofu, jejímž následkem je zničený majetek a většinou i mnohatisícové či milionové škody. Pro menší i větší firmy může být požár likvidační záležitostí. Přitom stačí tak málo – pořídit si moderní požární systémy. Právě ty dokážou hrozící se nebezpečí včas odhalit, což je v případě požárů často rozhodujícím faktorem.

Požární systémy vyžadují individuální řešení

Požární systémy by měly patřit do základního vybavení všech dnešních budov. V současné době nachází uplatnění spíše v administrativních budovách, kancelářích, výrobních závodech, počítačových centrech, skladech a v dalších částech budov. Právě v těchto budovách je totiž riziko požáru zvýšené, protože se zde pohybuje větší množství lidí a funguje zde více zařízení, které bývají často příčinou požáru. Jednou z nejvyšších priorit je samozřejmě ochrana lidí a majetku, ale důležitá je také ochrana nemateriálních hodnot. Každá budova je ale jiná a proto vyžaduje individuální řešení.

Přesně řešení pro Vás na míru

Pokud potřebujete požární systém, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Navrhneme Vám řešení, které Vám bude zcela vyhovovat. Požární systémy od nás Vás rozhodně nezklamou a budou vám skvělým hlídačem. Myslete na ochranu svého majetku, včasná elektrická požární signalizace Vám může majetek zachránit. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Jsme ALARMO!

Jsme Alarmo.cz firma, která provádí zabezpečení rodinných domů, zabezpečení firemních objektů, zabezpečení skladů nebo obchodů a restaurací.

Provádíme účinné zabezpečení domů, bytů, kanceláří, chat nebo obchodů, či firemních objektů. Zabezpečení kamerovým CCTV systémem, v kombinaci s GSM alarmem Vás ochrání před nezvanými hosty. Moderní IP kamery můžete sledovat na svých chytrých zařízeních kdekoliv na cestě. Elektronické zabezpečení domu profesionálním alarmem a kamerovým systémem můžete také doplnit detektorem kouře nebo plynu. Nabízíme kvalitní zabezpečovací systémy nejen pro Váš domov, ale i pro Vaši firmu nebo obchod. Nabízíme také prodej IP kamer, poplašných systémů, alarmů, kouřových čidel, GSM alarmů, přístupových systémů, systémů Jablotron 100, docházkových systémů. Naše služby zahrnují také odbornou montáž a servis včetně pravidelných revizí.

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

jak nás hodnotí klienti?

Profesionální přístup, poradili a doporučili mi nejlepší řešení. Vše hotovo precizně a v termínu ...

Lukáš Novák

Děkuji za Vaše služby a zodpovědný přístup Vašeho technika ...

Jiří Nečas

Je radost s Vámi spolupracovat. Syn staví rodinný dům, určitě se na Vás obrátíme s dalším alarmem a kamerovým systémem ...

Radek Pohnán

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 ...

Ivan Šoulák

S firmou Alarmo jsem nadmíru spokojená, zabezpečili mi celý dům ...

Adéla Pokorná

Je to perfektní firma a služby co dělají. Výborně mi zabezpečili horskou chatu ...

Tereza Málková

Skvělý, osobitý a rychlý přístup ...

Pavel Cikánek

Skvěle zabezpečená garáž, teď se nemusím bát o své auto ...

Jan Zahradník

Moc děkuji firmě Alarmo, s průběhem práce i s finálním produktem jsem velmi spokojen ...

Pavel Charvát

58

zabezpečených objektů

56

spokojených zákazníků

100%

spokojenost

certifikovaný partner JABLOTRON zařízení