obchůzkový systém (kontrola obchůzky)

Elektronický obchůzkový systém je unikátním systémem pro dohled Vašich pracovníků ostrahy objektu, který nahradily již zastaralou technologie jako je např. kniha obchůzek, revizí apod. Princip fungování je velmi jednoduchý, po objektu se rozmístí různý počet kontrolních bodů (kontrolní místa střeženého objeku), které musí strážný v daném pořadí a čase obejít s elektronickým snímačem. Ten zaznamená daný bod a čas načtení. Vyhodnocení buď probíhá ihned (tedy v okamžiku načtení bodu, se informace on-line odesílá do programu, pokud se s ním pochůzka neshoduje, jsou automaticky vyrozuměny uvedené kontaktní osoby a to mailem či sms zprávou, to umožňuje okamžitě řešit nastalou situaci), nebo se ukládá ve snímači až do vyčtení a vyhodnocení kontrolním pracovníkem (tzv. off-line).

Přesná a nekompromisní dokumentace obchůzkových údajů lze sledovat prostřednictvím elektronického programu. Systém využívá odolné kontaktní čipy, jako kontrolní body či osobní čipy strážných, které jsou načítány do obchůzkového snímače.

Proč elektrickou požární signalizaci?

Kontrolu je nutné mít pod kontrolou. Evidence kontroly, zamezí nepříjemným dohadům.

Přesně řešení pro Vás na míru

Pokud potřebujete obchůzkový systém, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Navrhneme Vám řešení, které Vám bude zcela vyhovovat. Myslete na ochranu svého majetku. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Jsme ALARMO!

Jsme Alarmo.cz firma, která provádí zabezpečení rodinných domů, zabezpečení firemních objektů, zabezpečení skladů nebo obchodů a restaurací.

Provádíme účinné zabezpečení domů, bytů, kanceláří, chat nebo obchodů, či firemních objektů. Zabezpečení kamerovým CCTV systémem, v kombinaci s GSM alarmem Vás ochrání před nezvanými hosty. Moderní IP kamery můžete sledovat na svých chytrých zařízeních kdekoliv na cestě. Elektronické zabezpečení domu profesionálním alarmem a kamerovým systémem můžete také doplnit detektorem kouře nebo plynu. Nabízíme kvalitní zabezpečovací systémy nejen pro Váš domov, ale i pro Vaši firmu nebo obchod. Nabízíme také prodej IP kamer, poplašných systémů, alarmů, kouřových čidel, GSM alarmů, přístupových systémů, systémů Jablotron 100, docházkových systémů. Naše služby zahrnují také odbornou montáž a servis včetně pravidelných revizí.

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

jak nás hodnotí klienti?

Profesionální přístup, poradili a doporučili mi nejlepší řešení. Vše hotovo precizně a v termínu ...

Lukáš Novák

Děkuji za Vaše služby a zodpovědný přístup Vašeho technika ...

Jiří Nečas

Je radost s Vámi spolupracovat. Syn staví rodinný dům, určitě se na Vás obrátíme s dalším alarmem a kamerovým systémem ...

Radek Pohnán

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 ...

Ivan Šoulák

S firmou Alarmo jsem nadmíru spokojená, zabezpečili mi celý dům ...

Adéla Pokorná

Je to perfektní firma a služby co dělají. Výborně mi zabezpečili horskou chatu ...

Tereza Málková

Skvělý, osobitý a rychlý přístup ...

Pavel Cikánek

Skvěle zabezpečená garáž, teď se nemusím bát o své auto ...

Jan Zahradník

Moc děkuji firmě Alarmo, s průběhem práce i s finálním produktem jsem velmi spokojen ...

Pavel Charvát

58

zabezpečených objektů

56

spokojených zákazníků

100%

spokojenost

certifikovaný partner JABLOTRON zařízení