přístupové systémy zajistí dokonalý přehled

Elektronické přístupové systémy umožňují evidovat pohyb osob v objektech, příchody a odchody. Přístupové systémy mají uplatnění v komerčních provozech i domácnostech.

Kromě možnosti vybrat si mezi třemi různými typy identifikace osob při vstupu do budovy (otisk prstu, identifikační karta nebo čip, zadání určitého kódu), je možné i omezovat vstupy do jednotlivých místností nebo nastavit oprávnění vstupu do konkrétních místností nebo částí budov pouze konkrétním osobám.

Proč pořizovat přístupové systémy?

Ochrana vlastního majetku by měla být prioritou nás všech. V současné dobé je možné naše domy nebo i firmy chránit pomocí mnoha různých zařízení. Přístupové systémy jsou jednoduchým řešením, jak můžete zabránit vstupu nepovolaným osobám do vašeho domu, firmy nebo třeba skladu. Přístupové systémy však mohou být využívány i při vjezdech na venkovní plochy např. parkoviště, garážové stání apod.

Slouží především pro maximální zabezpečení jednoduchého průchodu, ale zajistit mohou i detailní monitoring osob v oblasti, kterou si zvolíte. Díky nim získáte dokonalý přehled o tom, kdo do budovy vchází.

přístupové systémy

Přesně řešení pro Vás na míru!

Navrhneme Vám řešení, které Vám bude zcela vyhovovat. Přístupové systémy od nás Vás rozhodně nezklamou a budou vám skvělým hlídačem. Zajistíme Vám samozřejmě i montáž a následný servis. Myslete na své bezpečí a začněte jednat ještě dnes. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Jsme ALARMO!

Jsme Alarmo.cz firma, která provádí zabezpečení rodinných domů, zabezpečení firemních objektů, zabezpečení skladů nebo obchodů a restaurací.

Provádíme účinné zabezpečení domů, bytů, kanceláří, chat nebo obchodů, či firemních objektů. Zabezpečení kamerovým CCTV systémem, v kombinaci s GSM alarmem Vás ochrání před nezvanými hosty. Moderní IP kamery můžete sledovat na svých chytrých zařízeních kdekoliv na cestě. Elektronické zabezpečení domu profesionálním alarmem a kamerovým systémem můžete také doplnit detektorem kouře nebo plynu. Nabízíme kvalitní zabezpečovací systémy nejen pro Váš domov, ale i pro Vaši firmu nebo obchod. Nabízíme také prodej IP kamer, poplašných systémů, alarmů, kouřových čidel, GSM alarmů, přístupových systémů, systémů Jablotron 100, docházkových systémů. Naše služby zahrnují také odbornou montáž a servis včetně pravidelných revizí.

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

jak nás hodnotí klienti?

Profesionální přístup, poradili a doporučili mi nejlepší řešení. Vše hotovo precizně a v termínu ...

Lukáš Novák

Děkuji za Vaše služby a zodpovědný přístup Vašeho technika ...

Jiří Nečas

Je radost s Vámi spolupracovat. Syn staví rodinný dům, určitě se na Vás obrátíme s dalším alarmem a kamerovým systémem ...

Radek Pohnán

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 ...

Ivan Šoulák

S firmou Alarmo jsem nadmíru spokojená, zabezpečili mi celý dům ...

Adéla Pokorná

Je to perfektní firma a služby co dělají. Výborně mi zabezpečili horskou chatu ...

Tereza Málková

Skvělý, osobitý a rychlý přístup ...

Pavel Cikánek

Skvěle zabezpečená garáž, teď se nemusím bát o své auto ...

Jan Zahradník

Moc děkuji firmě Alarmo, s průběhem práce i s finálním produktem jsem velmi spokojen ...

Pavel Charvát

58

zabezpečených objektů

56

spokojených zákazníků

100%

spokojenost

certifikovaný partner JABLOTRON zařízení