videotelefony

Videotelefony slouží k pohodlnému otevírání dveří nebo vrat v bytových domech, kancelářích v rodinném domě apod. Návštěvník u dveří zazvoní a na vnitřním monitoru se ukáže obraz z venkovní jednotky. Jednoduše se rozhodnete, zda chcete s návštěvou hovořit a případně pustit do objektu.

Dveřní jednotku

nabízíme z různých materiálů i designu. Při výběru správné dveřní jednotky je nutno brát v potaz, zda požadujeme antivandal provedení, kolik účastníků (zvonků) bude připojeno a zda se bude montáž provádět zapuštěná, nebo na povrch.

Vnitřní jednotka (monitor)

může mít více tlačítek, otevírat tak lze více dveří či obsluhovat nějaké zařízení. Pokud je v domě nebo v kanceláři vnitřních jednotek více, otvírat dveře může libovolná z nich.

Dodáváme také IP videotelefony, které fungují přes počítačovou síť. Výhodou je snadná montáž, pokud lze využít stávající počítačovou síť a vzdálenosti mezi vnitřními a venkovními jednotkami jsou velké. Některé videotelefony se připojují také na internet a pokud návštěvník zazvoní u dveří, na Vašem mobilním telefonu můžete hovor od vstupních dveří přijmout a návštěvníkem hovořit, zároveň uvidíte obraz z kamery. Přes telefon je možné otevřít také dveře. Hovor probíhá přes internet.

Přesně řešení pro Vás na míru!

Navrhneme Vám řešení, které Vám bude zcela vyhovovat. Videotelefony od nás Vás rozhodně nezklamou a budou vám skvělým pomocníkem. Zajistíme Vám samozřejmě i montáž a následný servis. Myslete na své bezpečí a začněte jednat ještě dnes. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Jsme ALARMO!

Jsme Alarmo.cz firma, která provádí zabezpečení rodinných domů, zabezpečení firemních objektů, zabezpečení skladů nebo obchodů a restaurací.

Provádíme účinné zabezpečení domů, bytů, kanceláří, chat nebo obchodů, či firemních objektů. Zabezpečení kamerovým CCTV systémem, v kombinaci s GSM alarmem Vás ochrání před nezvanými hosty. Moderní IP kamery můžete sledovat na svých chytrých zařízeních kdekoliv na cestě. Elektronické zabezpečení domu profesionálním alarmem a kamerovým systémem můžete také doplnit detektorem kouře nebo plynu. Nabízíme kvalitní zabezpečovací systémy nejen pro Váš domov, ale i pro Vaši firmu nebo obchod. Nabízíme také prodej IP kamer, poplašných systémů, alarmů, kouřových čidel, GSM alarmů, přístupových systémů, systémů Jablotron 100, docházkových systémů. Naše služby zahrnují také odbornou montáž a servis včetně pravidelných revizí.

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

jak nás hodnotí klienti?

Profesionální přístup, poradili a doporučili mi nejlepší řešení. Vše hotovo precizně a v termínu ...

Lukáš Novák

Děkuji za Vaše služby a zodpovědný přístup Vašeho technika ...

Jiří Nečas

Je radost s Vámi spolupracovat. Syn staví rodinný dům, určitě se na Vás obrátíme s dalším alarmem a kamerovým systémem ...

Radek Pohnán

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 ...

Ivan Šoulák

S firmou Alarmo jsem nadmíru spokojená, zabezpečili mi celý dům ...

Adéla Pokorná

Je to perfektní firma a služby co dělají. Výborně mi zabezpečili horskou chatu ...

Tereza Málková

Skvělý, osobitý a rychlý přístup ...

Pavel Cikánek

Skvěle zabezpečená garáž, teď se nemusím bát o své auto ...

Jan Zahradník

Moc děkuji firmě Alarmo, s průběhem práce i s finálním produktem jsem velmi spokojen ...

Pavel Charvát

58

zabezpečených objektů

56

spokojených zákazníků

100%

spokojenost

certifikovaný partner JABLOTRON zařízení